SONY HDR-AS100V

FilmićI forumaša ostvareni na ribolovu, krstarenju …

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

Re: SONY HDR-AS100V

PostPostao/la 2105 » 19. 05. 2014. (11:43)

mala od kužine je napisao/la:Hvala na savjetima, sad ste mi opet dali za mislit.....go pro...sony...panasonic.... :crazy:
Vjerojatno ću otić u dučan i detaljno ih sve pregledat, usporedit, vidjet omjer cijene i kvalitete....pa se vratit kući i sve to ovdje pridopisat.


Ma nego...i najboljoj če nešto falit ali glavno je da se ima što snimat.
Avatar
2105
Member
 
Postovi: 472
Pridružen/a: 20. 06. 2012. (00:43)
Lokacija: Ščedro-Neretvanski kanal-Dalmacija
Vrsta ribolova: sportski

Re: SONY HDR-AS100V

PostPostao/la dimulius » 19. 05. 2014. (12:19)

na wicked tuni koriste go pro ;)
Avatar
dimulius
Old Senior Member
 
Postovi: 2308
Pridružen/a: 27. 10. 2010. (22:20)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: G23 Yanmar 4LHA HTP

Re: SONY HDR-AS100V

PostPostao/la Rexi » 19. 05. 2014. (13:07)

mala od kužine je napisao/la:Hvala na savjetima, sad ste mi opet dali za mislit.....go pro...sony...panasonic.... :crazy:
Vjerojatno ću otić u dučan i detaljno ih sve pregledat, usporedit, vidjet omjer cijene i kvalitete....pa se vratit kući i sve to ovdje pridopisat.


ja sam imao istu dvojbu poslje prve sony action cam.. koja mi je odletila s motora skup sa stalkom, al to je bila moja krivica (vozio kroz duboku vodu.. baru) :mrgreen:

onda sam bio u nedoumici dali da se iskesiram vise pa da kupim gopro ili ne.
odlucio sam se za gopro ali ne ona najskuplja black edition.

Onda sam jos malo kopao pa sam naletio da gopro nema stabilizaciju, sto je meni na motoru jako bitno. Panasonic me jako privukla svojim mogucnostima i cijenom... a sony sam imao i znam da me zadovoljava specifikacijom.

no kad sam razmislio... memory card... dodatne baterije.. to sve imam od slr sony fotica koje su kompatibilne, a da kupim panasonic ili gopro, morao bi kupovati opet dodatne baterije, onda je prevagnulo opet sony.

Da nisam imao prije sony i da nemam dodatke od sony fotica koje mogu ic na action cam, vjerojatno bi uzeo panasonic jer je mogu zalipit na ruku i stavit di ocu, i istovremeno punit a cijenom je 3x jeftinija od gopro.

s druge strane, da je ista situacija i da imam love tj. da ne bi isao u mali minus za gopro... uzeo bi nju :mrgreen:

koju god izaberes - ima mana, to imaj na umu.

Avatar
Rexi
Old Senior Member
 
Postovi: 1658
Pridružen/a: 02. 10. 2009. (22:42)
Lokacija: Hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Primorka

Prethodna

Natrag na Naši video uradci

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.