Udicom po gušte

Slike, priče, avanture, ulovi, opisi, komentari …

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

Re: Udicom po gušte

PostPostao/la Kiki123 » 31. 01. 2014. (15:39)

Iman ja ovaj film, vidio sam negdi od 80 - 100 kn kosta.. film je stvarno vrhunski.. Covik je objasnija stvarno sve.. Od izabira stapa i role,jeske,vezanja cvorova, sve je jedno po jedno objasnija.. Po meni, sve do 100 kn opravdava cijenu..
Avatar
Kiki123
New Entry
 
Postovi: 72
Pridružen/a: 21. 12. 2013. (13:20)
Lokacija: Solin, Vinisce
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: bez plovila

Re: Udicom po gušte

PostPostao/la oneeyed » 01. 04. 2014. (23:04)

Dvd možete naručiti u Slobodnoj Dalmaciji, zovite kontakt na online trafici. S poštarinom dođe 54 kn. Inače, dvd je o kančanici štapom i ta tema je prilično dobro obrađena, pogotovo dio o slaganju pribora i o izboru i nadivanju ješke.
Moje mišljenje o uradku - minus 3. Ipak sam očekivao više a ne samo kančanicu, a i praktični dio nije baš nešto naročito ni obrađen ni odrađen. Nema trkeljanja o razlozima odlaska u ribolov ni poziranja u mudantama kao u Felkerovom uradku, što se toga tiče ovo je profesionalnije napravljeno, ali zato ima dosta reklame, autor govori iritantno mirno i jednolično (zapravo, to mi je ženina kritika :D ), a najveća zamjerka je što se u dvd-u obrađuje samo jedna tehnika - kančanica, što se po naslovu "Udicom po gušte - ribolov bijele ribe" neda zaključiti pa očekuješ više. Sve u svemu dobro ga je imati u kolekciji, može se ponešto i naučiti a odlične uradke na temu ribolova na Jadranu tek treba dočekati.
"Najgore što ti se može dogoditi je da na tebe padne nešto tupo, a teško. To drobi kosti."
Avatar
oneeyed
Old Senior Member
 
Postovi: 1450
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (08:56)
Lokacija: Pirovac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ribar 480

Re: Udicom po gušte

PostPostao/la Denis » 20. 06. 2014. (15:14)

Slucajno sam naletio sinoc na ovaj DVD u trafici. Sad kosta 30 kn. Meni se svidja uradak, posebno ovo osnovno oko odabira stapova i navezivanje predveza.
Avatar
Denis
Member
 
Postovi: 420
Pridružen/a: 21. 08. 2009. (11:29)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Primorka 630

Re: Udicom po gušte

PostPostao/la astromaks » 27. 06. 2014. (21:57)

ima dosta prevare ,ko u pravim filmovima ,krenuo iz zadra zavrsio u novalji -s prodavacem opreme za ribolov- ipak je to samo reklamni film , ocjena dobar :eh: :eh:
Avatar
astromaks
Member
 
Postovi: 499
Pridružen/a: 14. 01. 2009. (17:06)
Lokacija: otok pag
Lokacija: novalja
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: drvena barka 7,20m

Re: Udicom po gušte

PostPostao/la mana » 29. 06. 2014. (16:54)

astromaks je napisao/la:ima dosta prevare ,ko u pravim filmovima ,krenuo iz zadra zavrsio u novalji -s prodavacem opreme za ribolov- ipak je to samo reklamni film , ocjena dobar :eh: :eh:

E jbg. uvik nekome nešto smeta. Ovi od opreme ga je malo gurnija i šta sad? Inače, sve pohvale autoru za ovaj pionirski pothvat :thumbup: .
Avatar
mana
Member
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 13. 11. 2012. (18:39)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Chris Craft Commander 31, Antares 30 S

Re: Udicom po gušte

PostPostao/la pikabu » 30. 06. 2014. (14:25)

Ne razumijem kako ljudima smeta reklama. Pa sve se vrti oko novaca, neće nitko za đabe raditi, pa ni ovi koji se bune... Što je nogomet nego veliki reklamni pano, pa ga svi gledaju i ne bune se... Eto, film još nisam vidio ali po traileru izgleda skroz simpatično i nabavit ću si ga, sigurno je bolje od 909% programa na TV.
Avatar
pikabu
Member
 
Postovi: 339
Pridružen/a: 30. 08. 2012. (08:29)
Lokacija: Zagreb
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Dalmatinka + Tohatsu 30KS

Re: Udicom po gušte

PostPostao/la Raketa » 30. 06. 2014. (14:42)

ja baš nisam primijetio neko guranje reklama pod nos, mislim da je film više nego korektno odrađen, realan, i da je poučan i sigurno vrlo koristan za početnike, a i cijena je više nego ok! baš bi ga preporučio za pogledati, ja sam ga kupio i nisam požalio.

mogao je čovjek isto skupljati filmiće ribolova pola godine, kao što većina radi, pa mazati oči ljudima da svaki put kad ide u ribe vadi kapitalce jednog za drugim, ali ni to nije slučaj, nego je snimio stvari onakve kakve jesu, nekad ide bolje, nekad lošije, i to mi se jako svidjelo.

sve u svemu ja bi filmu dao četvorku, iako znalci neće tu ni čuti ni vidjeti nešto za što nisu već znali.
Avatar
Raketa
Member
 
Postovi: 474
Pridružen/a: 05. 02. 2012. (00:54)
Lokacija: žp

Prethodna

Natrag na Priče s mora i uz njega, o ribarenju … ribama

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.