Garmin BlueChart g3 - Iskustvo

O gps-u, navigaciji, kartografiji, kartama i njihovoj upotrebi

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

Garmin BlueChart g3 - Iskustvo

PostPostao/la dimulius » 28. 08. 2023. (13:36)

Dakle, kupih svojedobno Garming BlueChart g3 (Italy Adriatic Sea).

E sad, ovo lito se odlucija pocastit sa par dana ribolova na malo udaljenijim postama, i odem ja sa sinom na brak vanka Visa.

i puf!
Karta faliva za par sto metri :o

Totalno znaci neupotrebljivo.

Za otoke, sike, uvale, sve 5. Tocno kako triba u metar, ali evo, pucinski brakovi su ocito odokativno ucrtani u kartu :evil:

Kontaktira garmina (posla i snapshotove waypointa di se vidi razlika stvarnih dubina u odnosu na ono sta karta pokazuje). Zahvalili se i rekli da ce se javit. Ali eto nisu. Pojeo vuk magare.

A za dispet iman uredjaj koji ne podrzava ove nove navionics karte, tako da san osudjen na ovo sta iman.
Avatar
dimulius
Old Senior Member
 
Postovi: 2308
Pridružen/a: 27. 10. 2010. (22:20)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: G23 Yanmar 4LHA HTP

Re: Garmin BlueChart g3 - Iskustvo

PostPostao/la street » 29. 08. 2023. (17:31)

U kulfu sam gotovo svakodnevno, meni te karte barem za moje lovno podrucje savrseno funkcioniraju. Ne same karte koliko konture iz zajednice. Karte su mi samo neki orjentir gdje cu krenut snimati dno. Ionako pravih malih glava i pragova nema ni na jednoj karti, vec sam moras traziti. Svi ucrtani brakovi manji il veci, ionako zapravo slabije drze ribu jer ih svi vide :)
Skines konture preko mobilne aplikacije, sam sondiras gdje lovis i nades nesto novo, dopunis konture sebi za svoj uredaj i lovis.
Kad idem u neucestala podrucja, ili gdje nisam bio, obavezno skinem konture za taj dio prije nego krenem tamo.
Ja sam sve skupa zadovoljan garminom
Ako ti treba pomoc oko koristenja, slobodno se javi na PM
Avatar
street
Senior Member
 
Postovi: 606
Pridružen/a: 01. 05. 2009. (12:55)
Lokacija:
Lokacija:
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ribar 480


Natrag na GPS, navigacija i pomorske karte

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.