Kineski GPS

O gps-u, navigaciji, kartografiji, kartama i njihovoj upotrebi

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

Re: Kineski GPS

PostPostao/la solozabal » 31. 05. 2016. (08:49)

Nabavija sam Samsung TAB 3 10,1" sa sim karticom sad sam instalira ovaj navionics aplikaciju ali nemože ic na njega verzija 9,0,1 ka šta mi je na mobitelu kaže da je ne podržava nego samo nekakvu verziju 4,2 .
Pari mi da radi sve ok samo volija bi da je novija verzija . Ima li kakva šema ili slično da se ovo digne na noviju verziju ? :roll:
Avatar
solozabal
Member
 
Postovi: 433
Pridružen/a: 13. 06. 2012. (12:10)
Lokacija: Kaštela
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Merry Fisher 750 volvo 200; Istranka

Re: Kineski GPS

PostPostao/la dmeter » 31. 05. 2016. (16:23)

solozabal je napisao/la:Nabavija sam Samsung TAB 3 10,1" sa sim karticom sad sam instalira ovaj navionics aplikaciju ali nemože ic na njega verzija 9,0,1 ka šta mi je na mobitelu kaže da je ne podržava nego samo nekakvu verziju 4,2 .
Pari mi da radi sve ok samo volija bi da je novija verzija . Ima li kakva šema ili slično da se ovo digne na noviju verziju ? :roll:

ne može Samsung TABleti i smartphoni su zaglavili na starom androidu i nemaju ljudi sposobnih da im nešto srede sa operativnim sustavom,čak im i google prije par dana prijeti da će im zabranit upotrebu androida.šta si kupovao najgori brand za android.za sad ga google nije imenovao,ali jje poslao upozorenje a zna se da samo samsung je zaglavija na androidu 4 .Satrala ih je 14-16 nm tehnologija.utukli 20 miljardi $(šta se zna do sada)a jedva pokrenili traku koja izbauje 80-90% škarta.

Probaj ovdje možda je neko uspija http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-3

ali postoji stara uzrećica ne možeš od g... napravit pitu.Šta nisi uzeja orginal kineza kao svi ozbiljni koji žele upotrebljavat tablet da radi.
Samsung,Aple,nokia izgubili su rat od kineza.mogu se malo trznuti ali to je završen rat.
Avatar
dmeter
Member
 
Postovi: 144
Pridružen/a: 31. 08. 2013. (16:31)
Lokacija: split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bavaria 38

Prethodna

Natrag na GPS, navigacija i pomorske karte

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.