Fjord 24

O ugradnji, rezervoari, propeleri, dijelovi …

Moderatori/ce: teranavis, dome, Moderatori

Fjord 24

PostPostao/la Josip Zagreb » 11. 07. 2022. (21:50)

Poštovani članovi foruma. Imam brod Fjord 24 koji uređujem potpuno, pa molim za pomoć. Zna li netko za neki Fjord (rashodovani ili za dijelove), a zapravo tražim aluminijske lajsne za prozore. Fali mi tri komada, jedna bočna gornja vanjska i dvije unutarnje za prednje staklo, gornja horizontalna i srednja vertikalna. Ako netko ima ili zna gdje ima molim javiti na mail josiponly@gmail.com Unaprijed zahvaljujem svima na pomoći.
Avatar
Josip Zagreb
New Entry
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 11. 07. 2022. (21:28)
Lokacija: Zagreb
Lokacija: Zagreb
Tip plovila: Fjord 24

Re: Fjord 24

PostPostao/la ginekol7 » 12. 07. 2022. (10:26)

Dobar dan i tebi. Hvala na pitanju mi smo dobro i zdravo što i tebi želimo. Pomalo se plovi i ribari, puno radi po brodovima...i tako.
:mrgreen: :mrgreen:
Avatar
ginekol7
Member
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 22. 04. 2016. (07:38)
Lokacija: Stari Grad, otok Hvar
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Primorka, Yamaha 25 high trust

Re: Fjord 24

PostPostao/la riberer » 12. 07. 2022. (13:00)

ginekol7 je napisao/la:Dobar dan i tebi. Hvala na pitanju mi smo dobro i zdravo što i tebi želimo. Pomalo se plovi i ribari, puno radi po brodovima...i tako.
:mrgreen: :mrgreen:


Dobrodošao Josipe! :D
Ne ljuti se, ali običaj je da se novi član prvim postom predstavi u temi Predstavite se... isto kao kada se nekome uđe u kuću po prvi puta ;)
Zadnja izmjena: riberer; 12. 07. 2022. (13:01); ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: Post je odobren, iako je izostao prvi post u temi "Predstavite se"
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7121
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Fjord 24

PostPostao/la Josip Zagreb » 13. 07. 2022. (22:45)

Poštovani ginekol7 i riberer predstavio sam se prije nego sam napisao post, jer to je bio uvjet za postavljanje posta. Nažalost ne znam radi čega to predstavljanje nije vidljivo. U njemu sam napisao od kuda sam i koji brod imam. Možda bi admin mogao odgovoriti na to pitanje. Pozdrav.
Avatar
Josip Zagreb
New Entry
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 11. 07. 2022. (21:28)
Lokacija: Zagreb
Lokacija: Zagreb
Tip plovila: Fjord 24


Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.