papiri za Istranku

Sve ostalo što ne pripada niti jednoj gore navedenoj kategoriji

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

papiri za Istranku

PostPostao/la quatro » 27. 02. 2012. (20:50)

pozdrav svima!
posto je ovo 1 post nadam se da sam pogodio pravo mjesto za postavljanje pitanja a takoder i za dobivanje konkretnog i kvalitetnog odgovora
naime prije god dana. starom je uletila kadica Istranke ..znaci samo kadica, bez apsolutno iceg drugog ..
cjena je kao bila ok iako sam odmah rekao starom da racuna na puno puno izdataka...
s prodavateljem smo otisli kod javnog biljeznika i tamo napravili kupoprodaju kadice te je od kadice dobio knjizicu.. u meduvremenu smo kupili 2 vanbrodska motora, stari se bacio na posao, kupio natkabinu i produzetak za zadnji dio brodice, ulozili hrpu love da bi brodicu spremili za odlazak na more...
kad je stari otisao u kapetaniju da registrira brod pitali su ga za papire od kadice.. i tu nastaju problemi ...
covjek koji nam je prodao kadicu ustvari i nije bas skroz vlasnik... naime pokojni mu je otac bio vlasnik..i napravljena je oporuka kojom kadicu dobiva brat
navodno taj brat cija je kadica je "rekao "ovom bratu(koji nam je prodao kadicu) da se kadica proda posto nemaju od nje koristi osim sto smeta u dvoristu...(kao i svima nije jasno ako se ne cuju kako mu je rekao da ju proda al ajd)
stvar je sta su papiri jos uvijek na staroga a nigdje nije naveden brat..pravi vlasnik broda ,do kojeg mi sad ne mozemo doc ,jer su se oni kao nesto posvadili i taj brat vlasnik broda vise ne kontaktira s ovim, koji nam je prodao camac ..tj da on nema apsolutno nikakav kontakt sa bratom(vlasnikom broda) kako nemamo neke volje to za sad pravno ganjat ..makar bi najrade to rijesili s te strane ... zanima me dali postoji mogucnost da se nabave papiri za navedeni brod
obzirom da brod na sebi nema apsolutno nikakve oznake,niti je ikad prije bio farban nema dokaza osim te knjizice da je to stvarno taj brod ..dali je moguce sredit papire na nacin da netko prodaje papire zbog toga sto je potrgao brod ,potopio ga il nesto slicno..ili dali postoji neka tvrtka,firma, privatnik koji izraduje kadice Istranke preko kojeg bi se za neku normalnu cifru mogao rijesiti problem... proljece i ljeto se blize a volio bi napokon imati svoju malu brodicu s kojom cu moc na pucinu ili vec negdje gustat ..da me odvede na zanimljiva mjesta za podvodni ribolov !!
unaprijed zahvaljujem svima na odgovorima..
Avatar
quatro
New Entry
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 27. 02. 2012. (20:03)
Lokacija: Zagreb
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Istranka

Re: papiri za Istranku

PostPostao/la riberer » 27. 02. 2012. (20:54)

quatro je napisao/la:...
s prodavateljem smo otisli kod javnog biljeznika i tamo napravili kupoprodaju kadice te je od kadice dobio knjizicu...


Hm ... kod kojeg ste to pak "bilježnika" išli ... :roll:
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7130
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: papiri za Istranku

PostPostao/la quatro » 27. 02. 2012. (21:02)

javnog :D
ugl. meni nije jasno kako je uopce to proslo kod javnog bileznika posto se nigdje ne spominje ovaj lik kao vlasnik nego njegov stari a on naravno nije imao kod sebe dokaz o ostavinskoj raspravi.. stvar je naravno sto je to islo po ovakvom principu.. e imam kadicu za xxx kn, iam papire i sve ..posto je to kao prijatelj od susjeda.. isli smo onako..ma dobro rijesit cemo papire kroz kratko vrijeme evo lova... i eto... onak poprilicno mi je to naivno ispalo od mog starog al eto.. uvalio se u sr*nje .. :?
ugl. ajmo zanemarit i taj dio price iako je tu..pa bi se fokusirao na mogucnost nabavke drugih "novih" papira ..
Avatar
quatro
New Entry
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 27. 02. 2012. (20:03)
Lokacija: Zagreb
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Istranka

Re: papiri za Istranku

PostPostao/la Baško junior » 27. 02. 2012. (22:01)

Kupi papire od nekog i to je to.Ni prva ni zadnja istranka bez papira.Pogledaj po oglasima.tribalo bi se naci
Avatar
Baško junior
Senior Member
 
Postovi: 596
Pridružen/a: 29. 12. 2011. (00:40)
Lokacija: zadar
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Betina 500 cabin honda 8 ks

Re: papiri za Istranku

PostPostao/la josme » 28. 02. 2012. (08:31)

Uhvati vezu sa drugim bratom pa ga priupitaj za papire od ostavinske rasprave i sa tim se tek ON može upisati kao vlasnik a nakon toga ON ti treba "prodati" brodicu i problem je riješen...sve legalno.
... ajmo malo ... satnica.com ... povećajte si profit
Avatar
josme
Old Senior Member
 
Postovi: 5380
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (14:17)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: luft-madrac


Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.