Jeanneau kvaliteta

Sve ostalo što ne pripada niti jednoj gore navedenoj kategoriji

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la som » 28. 04. 2011. (18:37)

Slika govori više od rječi:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Da se ovo dogodilo na Galebu ,Maestralu ,Pičuljanu ili bilo kome kod nas znalo bi pola planete. Ovi maltretiraju čovjeka već 20 dana a brod nema ni godinu dana.Šupalj ko sito.
Avatar
som
Old Senior Member
 
Postovi: 3008
Pridružen/a: 03. 02. 2009. (19:03)
Lokacija: Tkon
Tip plovila: Galeb

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la Galun » 28. 04. 2011. (19:31)

meni to izgleda ko da je sa 20 čvorova izletio na neku oštru puntu.
Avatar
Galun
Senior Member
 
Postovi: 723
Pridružen/a: 12. 10. 2009. (14:31)
Lokacija: kad je lipo st baška a kad ne onda fiume
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adriatik

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la riberer » 28. 04. 2011. (19:36)

Hm ... ni meni ne izgleda kao da mu je to samo od sebe otpalo. Fali tu malo detalja ;)
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7130
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la som » 28. 04. 2011. (21:37)

Ako pogledate sliku s boka brod je čitav, nigdje nije ni ogreben.Problem je bio u tome da je u kaljuži stalno bilo mora na dnu a rupe nigdje. Poučen iskustvom s tim brodovima doša je meštar koji je sve ono šta ste vidili izbrusia i ustanovio da su sva rebra koja su van trupa šuplja bez mata. Ako ima ko ne vjeruje eno broda vani u Biogradu. Proizvođač želi vratiti brod u Francusku i ko zna kad ga vratiti s popravka.
Avatar
som
Old Senior Member
 
Postovi: 3008
Pridružen/a: 03. 02. 2009. (19:03)
Lokacija: Tkon
Tip plovila: Galeb

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la zhoowa » 28. 04. 2011. (22:19)

:o

bice dali ovima sta dolaze na praksu da sklapaju brod..
Avatar
zhoowa
New Entry
 
Postovi: 32
Pridružen/a: 26. 01. 2010. (20:26)
Lokacija: Brač - Hvar - Šolta

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la amiklic1 » 28. 04. 2011. (23:51)

A nama je uvik tuđe bolje :thumbdown:

Ovde kod nas možeš bar naletit i gnjavit dok ti rade brod, a i oni paze bolje ako dolaziš.

Ja sam 4 puta banio bez najave, kao sve usput ;-)... I nisan ima zamjerke...
Kod "velikih" ne smiš ni povirit di se rade ;-)
Avatar
amiklic1
Old Senior Member
 
Postovi: 3137
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (13:14)
Lokacija: Stobreč
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Gull 745 / Yanmar 4JH4AE

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la Sasaa » 29. 04. 2011. (04:58)

amiklic1 je napisao/la:A nama je uvik tuđe bolje :thumbdown:

Ovde kod nas možeš bar naletit i gnjavit dok ti rade brod, a i oni paze bolje ako dolaziš.

Ja sam 4 puta banio bez najave, kao sve usput ;-)... I nisan ima zamjerke...
Kod "velikih" ne smiš ni povirit di se rade ;-)


Potpis kao kuca na ovo....
to isto kao kad lokalni dusebriznici govore, domaci brodograditelji oci mazu... bolje kupit izvana, sta se serijski stanca....

Zao mi covjeka, kupio si veselje, potrosio novac i sad se s ovim natezat... Katastrofa
Avatar
Sasaa
New Entry
 
Postovi: 45
Pridružen/a: 19. 02. 2011. (11:13)
Lokacija: Rijeka - Smrika - Crisnjevo

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la Mali Dabar » 29. 04. 2011. (09:05)

Som :thumbup:

Vidio sam to i slikao,mislio nešto napisati,ali ne poznam gospodara pa zbog toga nisam ništa napisa.
Ovi vec duže stoji isprid Konzuma.
Vidio sam to i sve je kako si napisao,uglavnom prestrašno :thumbdown:
Brod izvana sjaji,a ono :thumbdown:
Kad su ga digli,mislio sam ide koper i brod se vraca u more,kad par dana posli ima se što za vidit........... :o
Još stoji tamo,pa ko bude u prolazu neka pogleda......
Avatar
Mali Dabar
Old Senior Member
 
Postovi: 3963
Pridružen/a: 24. 02. 2009. (22:43)
Lokacija: kužina
Lokacija: kužina

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la som » 29. 04. 2011. (12:52)

Najgore je šta to nije jedini, ima ih još i drugih modela. Ljudi ne govoru nego gledaju kako ga se rješit što prije.
Avatar
som
Old Senior Member
 
Postovi: 3008
Pridružen/a: 03. 02. 2009. (19:03)
Lokacija: Tkon
Tip plovila: Galeb

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la Pape » 29. 04. 2011. (13:55)

...ne branin nikoga, niti kudim, ali da je obisit pravu istinu o svim brodima, domaćim i stranim...mogli bi cili novi forum otvorit...al bit ću kuco...evo baš nekidan otvarali jednog domaćeg za montirat nešto kroz trup...da vidiš i tamo rupa u strujnicama...pa kad posloli laminat ka I ovome...belaja ko u priči....samo... :shh: :silent: ...ne da mi se sa vjetrenjačama borit...novo je ipak novo... :lol: :lol: :lol:
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la som » 29. 04. 2011. (14:26)

Pape ima svega ali ko su Galeb, Maestral ili Dalmatinka u svjetskim razmjerima za razliku od Jeanneua.Osim toga, nemoj se ljutit ali ti si trenutno pristran.
Avatar
som
Old Senior Member
 
Postovi: 3008
Pridružen/a: 03. 02. 2009. (19:03)
Lokacija: Tkon
Tip plovila: Galeb

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la sinitram » 29. 04. 2011. (14:41)

Mislim da je to tako danas, napravi proizvod izvanka sminka teska a kako je napravljen i kvaliteta nisu bitni. U svemu je tako, potrosacke elektronike, automobili ma sve...
Danas se gleda kako ustedit lipe a kamoli kune, sto veca zarada i da se sve amortizira u misec dana!
Zao mi je covika ali ruku na srce nemozemo njega krivit! I kao sta kazete nije to samo ovaj proizvodjac ima toga jos i bice toga jos vise ja mislim... Malo pesimisticno ali tako je...
slika
alles ist relativische
Avatar
sinitram
Old Senior Member
 
Postovi: 1195
Pridružen/a: 19. 03. 2009. (23:08)
Lokacija: Sj.More
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: bez plovila

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la amiklic1 » 29. 04. 2011. (14:43)

http://www.novosti24.net/page.php?code= ... 0na%20lotu

Kad ti Jeanneau ne plaća za reklamu, evo da ja pomognem.

daleko su ovi danas brodovi od tvog, Pape, po kvaliteti izrade.

prije dvi godine vidjeh jedan Prestige 30 i nešto stopa, sva izolacija žica ostala iza obloga, a na drugom brodu laminirana stara krpa oko tunela bow-thrustera :-(...

nažalost, dva su razloga. Prvi je pohleda proizvođača, drugi je šta svaki glupan želi imat' brod, pa se ljude lako prevari ;-)
Avatar
amiklic1
Old Senior Member
 
Postovi: 3137
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (13:14)
Lokacija: Stobreč
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Gull 745 / Yanmar 4JH4AE

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la Pape » 29. 04. 2011. (17:08)

som je napisao/la:Pape ima svega ali ko su Galeb, Maestral ili Dalmatinka u svjetskim razmjerima za razliku od Jeanneua.Osim toga, nemoj se ljutit ali ti si trenutno pristran.


..nisam niti malo pristran, samo kažem da se je sve prokurvalo...od naših do stranih...ništa se više ne radi ka šta se radilo...i svugdi možeš nać svašta...a viruj mi kad bi počeja to sve slikavat i obišat ovde...a bolje mi je mučat... :eh:

amiklic1 je napisao/la:http://www.novosti24.net/page.php?code=1947575547&novost=3&naslov=Dobio%20na%20lotu

Kad ti Jeanneau ne plaća za reklamu, evo da ja pomognem.

daleko su ovi danas brodovi od tvog, Pape, po kvaliteti izrade.

prije dvi godine vidjeh jedan Prestige 30 i nešto stopa, sva izolacija žica ostala iza obloga, a na drugom brodu laminirana stara krpa oko tunela bow-thrustera :-(...

nažalost, dva su razloga. Prvi je pohleda proizvođača, drugi je šta svaki glupan želi imat' brod, pa se ljude lako prevari ;-)


...ne triba mi niko plačat reklamu, najmanje meni jeannau, a uspoređujući se sa tobom... daleko si više izreklamira ti Taru, nego ja šjor Jeanneaua...al otom potom...samo jedna stvarčica koju očito niko ne vidi na slikama (ili vidi)...a to je da je plastika debela i zdrava na strujnicama i ako se zna kako se brod izliva u kalupu ja ne vidim ovde nikakav problem...di je to brod šupalj, odnosno di se to crne mista di je more prodiralo u sami kaljužni prostor, nek neko upre prstom....ne želin grišit dušu, al mislin da je problem negdi drugdi...ne znan možda se i varam ovako iz slika...ali ja vidim da je neko samo izrovarija strujnice brusilicom i ništa više...a poznavajući tehniku livanja...eno otpilaj komad brka ili strujnice negdi drugdi na nekom brodu...sve je šuplje ili je ispunjeno pjenom i sa druge strane iznutra zalaminirano...ili kod nekih nema ni pjene ni začipljanja (ravnanja) laminatom... a druga stvar poznavajuči proizvodnju bilo ćega...od igle do lokomotive na velikim količinama uvik ima škarta...10 nevaljalih od 100 proizvedenih je sasvim normalna pojava...a svi smo čuli ili nismo čuli za friday car (petak auto)...poznato je da petkom izlaze dosta lošiji auti nego ostalim radnim danima...zašto?...ljudima se ide kući... al opet ponavljam ne branim nikoga, ponajmanje Jeanneau-a, uostalom, ako je sudit po onoj mojoj temi i šta san sve pokaza i reka da san naša na jednom brodu...onda mislin da ga ja najmanje reklamiran, a više reklamiran svoje znanje i svoju volju....

...al nema veze, idemo daljen...još jedan Jeanneau ementaler ....samo niko neće obisi domaću Gaudu... :lol: :lol: :lol:

:wave:
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: Jeanneau kvaliteta

PostPostao/la M710 SEA PEARL » 29. 04. 2011. (19:59)

Meni se isto pari da ovi brod nije tribalo "SEGAT " ! ;)
LONGLIVELEGENDARNI :Happy31:
Avatar
M710 SEA PEARL
Old Senior Member
 
Postovi: 1904
Pridružen/a: 15. 05. 2009. (21:15)
Lokacija: SIBENIK
Tip plovila: MAESTRAL 710 - VOLVO PENTA D2-40

Sljedeća

Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.