"Fugiranje" tikovine na rubovima

Sve ostalo što ne pripada niti jednoj gore navedenoj kategoriji

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: "Fugiranje" tikovine na rubovima

PostPostao/la bobipu » 19. 05. 2022. (15:05)

peroLA je napisao/la:uf ovo je za se ubit delo i definitivno nije za mene, da imam novac za palit nikad nebi stavlja teak:) i kad sam sve napravi onda sam vidio da kolega radit na 12m jedrilici cijelu kovertu i svaku fugu posebno stavlja krep traku i primer sa kistom... to nije za mene.... na kraju ulje nisam kupovao jer sam ga dobio ali ispala je boja ružnija nego staro rasušeno koje je nakon brušenja čak lijepo izgledalo.... nakon dvije ruke boja je došla stvarno ružna, neka smeđa bolesna, vjerujem da je to do lošeg i krivog tretmana i možda krivog ulja... ja bi to sve bio izvadio i u smeće ali ženi se sviđalo pa je ostalo... a ispod ljepa piramidalna protuklizna koju nikad ne treba raditi niti održavati..

Ko ne plati kurvu , plati doktora..šta se ne kaže tako...sorry...nisan izdrža :lol: :lol: ..ali svaka se škola plača.. :cry: :cry: Od fugiranja i farbanja pa do tapeciranja jbg..
kuraja do jaja
Avatar
bobipu
Senior Member
 
Postovi: 591
Pridružen/a: 25. 08. 2008. (20:45)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Marušić 21

Re: "Fugiranje" tikovine na rubovima

PostPostao/la peroLA » 19. 05. 2022. (20:43)

Tako je, nemam problema za priznanjem...inace ta druga ruka se vise susila cini se danas je vec malo bolje ili sam se naviknuo..osim sto mi je jedna fuga se odljepila, sad neznam dali ima smisla popravljat preko ulja ili sta...uglavnom slijedeci tjedan generalno ciscenje i zatvaranje radova..kako je zavrsilo nece bit mestra ni ze teak ni za tepeciranje samo cu se naviknut na tako kako je...nego danas sam nasao u boci prozirnu tekucinu na kojoj pise laneno ulje neznam dali je to mozda bilo namjenjenoza teak?
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Prethodna

Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.