Pošto kilo?

Sve ostalo što ne pripada niti jednoj gore navedenoj kategoriji

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la siofor » 13. 01. 2011. (11:03)

Thomy je napisao/la:
siofor je napisao/la:Moja omiljena tema.

Ako kupuješ kit varijantu broda u stvari je cijena po kili dosta objektivna kategorija.
Tu je ven bez konkurencije.

Kilo vena 501.......... 4,44 eura
Kilo vena 590.......... 4.29 eura

:Suprise7:


Moš ti malo svoj izračun obrazložit?
Kako si doša do ovih cifri?



ven 501.......... 14.600,00 kn : 450 kg = 32,44 : 7,3 = 4,44

ven 590.......... 23.500,00 kn : 750 kg = 31,33 : 7,3 = 4,29

Od cijene je trebalo oduzeti trošarinu i još neke sitnice, ali nije bitno.

: Surprise 1:
Avatar
siofor
Korisnik baniran
 
Postovi: 55
Pridružen/a: 10. 12. 2010. (16:33)
Lokacija: Novi Vinidolski

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la Thomy » 13. 01. 2011. (12:19)

Nisam baš siguran za težinu VEN 590 mislim da je manja, jer na stranicama od vena piše 700 kg ( nadkabina?)
:wave:
...koliko moš baljezgat pizdarije...da ti je usta začepit... na guz**u bi progovorija....
Avatar
Thomy
Old Senior Member
 
Postovi: 2474
Pridružen/a: 04. 08. 2009. (06:58)
Lokacija: Jadrija
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Saver 19 Open, Yamaha 100

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la nac » 13. 01. 2011. (12:56)

Solinn,jel je moguča jedna stvar-da idešti malo oko Venovih konkurenata,izabereš sličan brod i KUPIŠ. Jednostavno!

Pa da se razumijemo,ne branim ja Vena,ali u tom slučaju(i za sada još) on dirigira i cijenu i uslove. I sada moje osobno mišljenje-njegove cijene iz reklama su dobre,ako je još produkt kvalitetan,ne vidim ništa loše. Popravite me,ako sam u krivome ... LP
Avatar
nac
Member
 
Postovi: 190
Pridružen/a: 06. 07. 2009. (20:04)
Lokacija: Nizka
Tip plovila: Damor 800

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la palamide » 13. 01. 2011. (17:58)

niksa je napisao/la:
palamide je napisao/la:Moje iskustvo sa gospodinom Grašom je slijedeće: dao sam 10 000.-kuna u zagrebu(28.2.2010.) za grašu 20 sa rokom isporuke 5.6.2010.za brod vrijedan 13000.-eurića. Je da je kasnio 2 mjeseca ali je tražio cca 10% od cijene broda za kaparu.Tako da ova priča od Ven-a mi je malo tanka što se tiče cijene materijala za brod...


Tako je, to je tvoj izbor... a što bi ti napravio da ti je prdavo Grašu 20 sa istom opremom za 9000eura a tražio 50% kapare...?
Ja bih rađe ovu drugu kombinaciju a ti po svojoj volji... brod si kupio pa ne moraš lomit glavu... :mrgreen:


E onda bih uzeo dva! A drugog bi odmah proda!
Avatar
palamide
Member
 
Postovi: 169
Pridružen/a: 22. 09. 2010. (14:38)
Lokacija: kaštela
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: g 20

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la dome » 13. 01. 2011. (18:03)

nac je napisao/la:Solinn,jel je moguča jedna stvar-da idešti malo oko Venovih konkurenata,izabereš sličan brod i KUPIŠ. Jednostavno!
Pa da se razumijemo,ne branim ja Vena,ali u tom slučaju(i za sada još) on dirigira i cijenu i uslove. I sada moje osobno mišljenje-njegove cijene iz reklama su dobre,ako je još produkt kvalitetan,ne vidim ništa loše. Popravite me,ako sam u krivome ... LP


Baš sam ja to htio napisati ali ti si me pretekao.Ostaje mi samo da se složim.
Najnormalniji ishod je pokupiti se i kupiti ondije gdje uvjeti odgovaraju .......
1) predstavi se , ispuni rubriku “Lokacija” i tip plovila
2) koristi “Pretražnik”
3) slikaj ribu bez krvi i tamo gdje je ulovljena, ne u kuhinji...
4) o problemima porazgovaraj najprije sa moderatorima putem pp-a
Avatar
dome
Moderator i djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 4496
Pridružen/a: 06. 10. 2008. (22:51)
Lokacija: Zadar
Tip plovila: Ribar 480

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la slot » 13. 01. 2011. (21:56)

dome je napisao/la:
nac je napisao/la:Solinn,jel je moguča jedna stvar-da idešti malo oko Venovih konkurenata,izabereš sličan brod i KUPIŠ. Jednostavno!
Pa da se razumijemo,ne branim ja Vena,ali u tom slučaju(i za sada još) on dirigira i cijenu i uslove. I sada moje osobno mišljenje-njegove cijene iz reklama su dobre,ako je još produkt kvalitetan,ne vidim ništa loše. Popravite me,ako sam u krivome ... LP


Baš sam ja to htio napisati ali ti si me pretekao.Ostaje mi samo da se složim.
Najnormalniji ishod je pokupiti se i kupiti ondije gdje uvjeti odgovaraju .......


tako je ,,neka napokon kupi neki brod i da lipo plovi i da nam pošalje koju lipu sliku :thumbup:
voda je gradu podarila ime
Avatar
slot
Old Senior Member
 
Postovi: 4385
Pridružen/a: 14. 10. 2010. (20:08)
Lokacija: šibensko kninska županija -VODICE
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Naval 19 Yamaha 40/60

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la solinn » 13. 01. 2011. (22:03)

nac je napisao/la:Solinn,jel je moguča jedna stvar-da idešti malo oko Venovih konkurenata,izabereš sličan brod i KUPIŠ. Jednostavno!

Pa da se razumijemo,ne branim ja Vena,ali u tom slučaju(i za sada još) on dirigira i cijenu i uslove. I sada moje osobno mišljenje-njegove cijene iz reklama su dobre,ako je još produkt kvalitetan,ne vidim ništa loše. Popravite me,ako sam u krivome ... LP


ma bez brige kupit ću brod, ima vrimena do 01.06. lovu imam a ispred nas su dva sajma brodova pa će na njima valjda bit neki povoljan brodić kojeg neće tribat avansirat 4 mjeseca unaprijed :D
Avatar
solinn
New Entry
 
Postovi: 14
Pridružen/a: 25. 10. 2009. (18:33)
Lokacija: solin

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la slot » 13. 01. 2011. (22:11)

solinn je napisao/la:
nac je napisao/la:Solinn,jel je moguča jedna stvar-da idešti malo oko Venovih konkurenata,izabereš sličan brod i KUPIŠ. Jednostavno!

Pa da se razumijemo,ne branim ja Vena,ali u tom slučaju(i za sada još) on dirigira i cijenu i uslove. I sada moje osobno mišljenje-njegove cijene iz reklama su dobre,ako je još produkt kvalitetan,ne vidim ništa loše. Popravite me,ako sam u krivome ... LP


ma bez brige kupit ću brod, ima vrimena do 01.06. lovu imam a ispred nas su dva sajma brodova pa će na njima valjda bit neki povoljan brodić kojeg neće tribat avansirat 4 mjeseca unaprijed :D


ma nema problema prijatelju ,pa nije valjda to razlog da se mi gledamo na nišan :lol: :lol:,ja ču več u 2 misecu lagano razrađivati makinu...meni je drago da svatko ko je na forumu da kupi brod :thumbup:
voda je gradu podarila ime
Avatar
slot
Old Senior Member
 
Postovi: 4385
Pridružen/a: 14. 10. 2010. (20:08)
Lokacija: šibensko kninska županija -VODICE
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Naval 19 Yamaha 40/60

Re: Pošto kilo?

PostPostao/la Mali Dabar » 15. 01. 2011. (10:23)

slot je napisao/la:ja ču več u 2 misecu lagano razrađivati makinu...meni je drago da svatko ko je na forumu da kupi brod :thumbup:


Znaci sitno brojiš............. :lol:
Tebi je drago da svatko kupi brod.....meni isto :thumbup: ,a nekima je draže prodati brod :D
Avatar
Mali Dabar
Old Senior Member
 
Postovi: 3963
Pridružen/a: 24. 02. 2009. (22:43)
Lokacija: kužina
Lokacija: kužina

Prethodna

Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.