Aluninijski rezervoar pušta

Sve ostalo što ne pripada niti jednoj gore navedenoj kategoriji

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Aluninijski rezervoar pušta

PostPostao/la primorac » 12. 07. 2011. (07:55)

Pape meću li pregrade protiv bućkanja u tank ti tvoji polipropilen meštri?
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Avatar
primorac
Old Senior Member
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 04. 06. 2008. (09:04)
Lokacija: Brist - Podaca
Tip plovila: Kvarnerplastika Raša "UČKA"

Re: Aluninijski rezervoar pušta

PostPostao/la emils » 12. 07. 2011. (08:14)

Pape je napisao/la:.... po sredini se jasno vidi pregrada rezervoara....
Avatar
emils
Moderator
 
Postovi: 3542
Pridružen/a: 15. 09. 2008. (12:32)
Lokacija: Pariz, Francuska
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Bez plovila

Re: Aluninijski rezervoar pušta

PostPostao/la primorac » 12. 07. 2011. (09:04)

Ya... mea culpa, mea maxima culpa... gleda san sliku, jer slika govori više od 1000 riječi. BTW, jedna pregrada je malo za 170 litara tank ( za bonacu ne triba ni ta jedna :think: ) Ali kad mogu jednu, vjerovatno mogu i još koju. Pregradu.
Inače, rezervar se može napraviti i od stakloplastike, s tim da je iznutra gel-coat (ili topcoat). U varijanti sam-svoj-majstor najjeftinije rješenje.
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Avatar
primorac
Old Senior Member
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 04. 06. 2008. (09:04)
Lokacija: Brist - Podaca
Tip plovila: Kvarnerplastika Raša "UČKA"

Re: Aluninijski rezervoar pušta

PostPostao/la josme » 12. 07. 2011. (09:58)

primorac je napisao/la:...Inače, rezervar se može napraviti i od stakloplastike, s tim da je iznutra gel-coat (ili topcoat). U varijanti sam-svoj-majstor najjeftinije rješenje.

Tako nešto sam i ja rekao.... a koliko se piše..Do sada je već mogao biti gotov... :wave:
... ajmo malo ... satnica.com ... povećajte si profit
Avatar
josme
Old Senior Member
 
Postovi: 5380
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (14:17)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: luft-madrac

Re: Aluninijski rezervoar pušta

PostPostao/la mrkac » 12. 07. 2011. (19:57)

Ima se na barci čuda posla a tank je jedna od zajebancija koje treba finit u par dana, sanacija ide sa West systemom+epoxy kit.
To je za prvu ruku da drži dva, tri mjeseca a onda na ovo ča Pape sugerira i mislim da povoljnije ne može.
Lijepo izmjeriti i iskoristiti sav rasploživ prostor i priključke formirati kako paše na ruku, kod mene npr. ima jedan priključak koji prolazi
u drugi prostor a do njega može samo tanka ruka (moja jok) ili pola kuhinje va ariju.
Mirno more
Avatar
mrkac
Member
 
Postovi: 158
Pridružen/a: 08. 06. 2008. (10:12)
Lokacija: Rijeka
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Scand Boats 26

Re: Aluninijski rezervoar pušta

PostPostao/la Pape » 12. 07. 2011. (22:33)

primorac je napisao/la:Ya... mea culpa, mea maxima culpa... gleda san sliku, jer slika govori više od 1000 riječi. BTW, jedna pregrada je malo za 170 litara tank ( za bonacu ne triba ni ta jedna :think: ) Ali kad mogu jednu, vjerovatno mogu i još koju. Pregradu.
Inače, rezervar se može napraviti i od stakloplastike, s tim da je iznutra gel-coat (ili topcoat). U varijanti sam-svoj-majstor najjeftinije rješenje.


moš ti i saće napravit unutra, nije problem. pitanje koliko je ko od volje se zahebavat i koliko će ti to naplatit. oriđiđi rezervar je bija 140l, onda san vidija da kroz onu moju portelu u podu može proć još malo veći rezervoar i doda još po par cenata sa strane i naprid. visinu nisan dira. oriđiđi rezervar je ima samo jednu pregradu i nije mučka, ovi je snimljen po njemu, samo san kako san reka doda još koji cenat u širinu i dužinu na orginalni i dobija još 30 litara gore.
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Prethodna

Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.