Pošto kilo?

Sve ostalo što ne pripada niti jednoj gore navedenoj kategoriji

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: ven 501 fly

PostPostao/la Pape » 10. 01. 2011. (16:47)

Drago je napisao/la:Jel ti da bar kamate na te novce :?: ,jer on radi sa tvojim novcem,a i neku proviziju bi ti trebao dat jer je okrenio tvoje i zaradio. Petljarska posla.


...a ja stvarno ne razumin judi šta bi vi tili?!! da vam se još da brod mujte i da još vama neko uplati kapare/kamate ijadu-dvi-tri kuna?!?....uplatiš auto pa ga znaš čekat po misec dana ako nije na lageru tu iza kantuna...a kamoli brod koji je specifičan proizvod...i ne štanca se na tone...
ove priče ja doša kupit (uglavnom bez kune u žepu) pa sad tražin dlaku u jaju su mi totalikus prozirne. ako misliš kupit brod zamirija si toga i toga jer si se već raspita na sto mista i odabra baš toga...dođeš, sidneš, postaviš čovika isprid sebe, staviš nojce na stol i onda se dogovaraš na tenane...bez puno filozofije i trlabrlanja...pljune se u ruku i ajmo...a ne ovo pišit ću kakit ću....i ja odusta od kupnje jer me ovi nije gleda milo....trgovina je posal ka i svaki drugi...i ja brata i prijatelje iman, al u poslu ih ne poznajen, družba je družba, služba je služba...i nema mile lale ni sa jedne strane....i tu je samo ko koga više il manje...jel ...na pošten način nategne...bija ja/ti/on svjesan ili nesvjestan toga...zato se i zove trgovina...inače bi se zvalo stočarstvo ili kako već drugo...
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: ven 501 fly

PostPostao/la Drago » 10. 01. 2011. (16:48)

niksa je napisao/la:
Drago je napisao/la:
solinn je napisao/la:ja sam danas bija raspitat se za ven-a 501...cijena za u more je oko 20.000,00 kn, rok isporuke 01.05.2011 ???? a kapara je 50 % odma a 50 % pri isporuci....mislim da je to nerealno s obzirom na stanje u hrvatskoj...dat sad 10.000,00 kn i onda trest gaće 5 mjeseci hoče li se šta desit sa firmom koja to proizvodi (svaka čast na tridesetgodišnjici,ali to je bilo i prošlo , sad je borba za preživljavanje svaki dan sve teža i teža ) a osim toga zašto da netko drži moj novac više mjeseci a da ja od toga nemam ništa....moram priznati da me to razočaralo i da sam se okrenija i otiša, a da mi je rečeno da trebam ostaviti polog od 1.000,00 kn sad a 9.000,00 kn kad pola broda bude napravljeno i ostatak pri isporuci 90 % bi već danas potpisa ugovor jer to je nešto šta je više manje ok kupcu a i proizvođaču bi trebalo bit u redu.....


Jel ti da bar kamate na te novce :?: ,jer on radi sa tvojim novcem,a i neku proviziju bi ti trebao dat jer je okrenio tvoje i zaradio. Petljarska posla.


Da ti kamatu u visini od 30% cijene broda... :wave: :wave: :wave:



Da ti, sad bi ti rekal sta :) . Ti mu das za materijal i za place ljudima,a njegovo je nakraju da spremi ostatak u zep
:wave: :wave:

Samo nece ni to dugo trajat,doci ce vrijeme kad ce morat imat gotove barke ,pa kad dodjes sa soldima,plati i vozi .
"Un vincente trova sempre una strada, un perdente trova sempre una scusa"
Avatar
Drago
Member
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 20. 06. 2008. (14:18)
Lokacija: Lago Maggiore ili Primorje
Tip plovila: Merry Fisher 635-Yanmar

Re: ven 501 fly

PostPostao/la SEA » 10. 01. 2011. (17:31)

solinn je napisao/la:ja sam danas bija raspitat se za ven-a 501...cijena za u more je oko 20.000,00 kn, rok isporuke 01.05.2011 ???? a kapara je 50 % odma a 50 % pri isporuci....mislim da je to nerealno s obzirom na stanje u hrvatskoj...dat sad 10.000,00 kn i onda trest gaće 5 mjeseci hoče li se šta desit sa firmom koja to proizvodi (svaka čast na tridesetgodišnjici,ali to je bilo i prošlo , sad je borba za preživljavanje svaki dan sve teža i teža ) a osim toga zašto da netko drži moj novac više mjeseci a da ja od toga nemam ništa....moram priznati da me to razočaralo i da sam se okrenija i otiša, a da mi je rečeno da trebam ostaviti polog od 1.000,00 kn sad a 9.000,00 kn kad pola broda bude napravljeno i ostatak pri isporuci 90 % bi već danas potpisa ugovor jer to je nešto šta je više manje ok kupcu a i proizvođaču bi trebalo bit u redu.....



Manje vise su svi nahvalili ovi brod po kvaliteti i izvedbi

ka sta je pape reka brod je specificna stvar

uzea sam auto moga sam uzest a barem 14 takvih brodova platia i ceka 38dana :(
uzea sam brod i opet sam to placa pa bilo je gotovo u 6,7 miseci a kosta me ka mali vagun tih brodi
ma sta vi ljudi ocete :?
MA JA BI VAM STAVIA CIJENU 25 000KN i isporuka 1misec
jer ova je bagatelna i tribalo bi vas vise derat
mislim da je brod povoljan u svojoj klasi i da bi moga i ic gorikoju kunu

covik radi brod stvarno pristupacno trudi se bit kvalitetan i jeftin a nama opet nije dobro
lako je nastancat brodi ako imas trziste koje ce kupi i platit
Avatar
SEA
Senior Member
 
Postovi: 781
Pridružen/a: 05. 07. 2009. (16:51)
Lokacija: ST
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: ACM 38 excellence 2 x yanmar 4lha-ste

Re: ven 501 fly

PostPostao/la Interceptor » 10. 01. 2011. (18:08)

nostromo je napisao/la:
Interceptor je napisao/la:Ovo je stvarno odlična stvar.
Zašto se to ne primjenjuje na gliserima,možda je našto novo.
Znači ja bi morao na gliseru doraditi podvodni dio u kombinaciji propuzionog sistema sa kolombom te okomitim bočnim stabilizatorima kako bi dobio na brzini.
Onda bi i s manjim motorom bio brz.
Bolje to doraditi i onda kupiti slabiji motor,koji je puno jeftiniji,a jednako brz.
Imate možda kakvu sliku da vidim kako bi se to moglo napraviti.







Ti nisi sav svoj :think:


Ljepo bih zamolio moderatora da gospodinu nostromo odgovori umjesto mene.
Hvala !
Avatar
Interceptor
Member
 
Postovi: 112
Pridružen/a: 10. 12. 2010. (17:33)
Lokacija: Bibinje

Pošto kilo?

PostPostao/la Interceptor » 10. 01. 2011. (18:53)

Ven radi bodove već 30 godina i ne vidim razloga zašto prodavaci smole i materijala nebi istom ustupili materijal s odgodom plačanja jer je pouzdan partner koji je već 30 godina na tržištu.
S mjesečnom zaradom većom od 100 000 kuna ne vidim razloga zašto gubiti potencijalne kupce na ovakav naćin s kaparom od par tisuća kuna. Ako je netko 30 godina na tržištu trebao bi raspolagati s nekakvim lagerom plovila,primati narudžbe bez obzira na kaparu jer je potražnja za plovilima velika.
Svugdje u svijetu ako je potražnja velika,povećava se proizvodnja,nebi trebao biti problem još zaposliti par djelatnika i povećati proizvodnju kako bi svi bili zadovoljni.
Avatar
Interceptor
Member
 
Postovi: 112
Pridružen/a: 10. 12. 2010. (17:33)
Lokacija: Bibinje

Re: ven 501 fly

PostPostao/la niksa » 10. 01. 2011. (19:05)

Interceptor je napisao/la:Ven radi bodove već 30 godina i ne vidim razloga zašto prodavaci smole i materijala nebi istom ustupili materijal s odgodom plačanja jer je pouzdan partner koji je već 30 godina na tržištu.
S mjesečnom zaradom većom od 100 000 kuna ne vidim razloga zašto gubiti potencijalne kupce na ovakav naćin s kaparom od par tisuća kuna. Ako je netko 30 godina na tržištu trebao bi raspolagati s nekakvim lagerom plovila,primati narudžbe bez obzira na kaparu jer je potražnja za plovilima velika.
Svugdje u svijetu ako je potražnja velika,povećava se proizvodnja,nebi trebao biti problem još zaposliti par djelatnika i povećati proizvodnju kako bi svi bili zadovoljni.


Ti fino otvori firmu, ako je već nemaš, pa radi barke kako god hoćeš; prodaji ih skuplje, jeftinje, u po cjene, poklanjaj, za svaki preuzeti brod pokloni još koju tisuću kuna ili eura, radi što god hočeš, SAMO NAS PRESTANI MALTRETIRAT...!!!!!!
PLAĆAJMO POREZ DRŽAVI KOJU VOLIMO
Avatar
niksa
Old Senior Member
 
Postovi: 1208
Pridružen/a: 11. 07. 2008. (14:22)
Lokacija: Dubrovnik
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: drvena plastificirana pasara bez kabine

Re: ven 501 fly

PostPostao/la Interceptor » 10. 01. 2011. (19:07)

niksa je napisao/la:
Interceptor je napisao/la:Ven radi bodove već 30 godina i ne vidim razloga zašto prodavaci smole i materijala nebi istom ustupili materijal s odgodom plačanja jer je pouzdan partner koji je već 30 godina na tržištu.
S mjesečnom zaradom većom od 100 000 kuna ne vidim razloga zašto gubiti potencijalne kupce na ovakav naćin s kaparom od par tisuća kuna. Ako je netko 30 godina na tržištu trebao bi raspolagati s nekakvim lagerom plovila,primati narudžbe bez obzira na kaparu jer je potražnja za plovilima velika.
Svugdje u svijetu ako je potražnja velika,povećava se proizvodnja,nebi trebao biti problem još zaposliti par djelatnika i povećati proizvodnju kako bi svi bili zadovoljni.


Ti fino otvori firmu, ako je već nemaš, pa radi barke kako god hoćeš; prodaji ih skuplje, jeftinje, u po cjene, poklanjaj, za svaki preuzeti brod pokloni još koju tisuću kuna ili eura, radi što god hočeš, SAMO NAS PRESTANI MALTRETIRAT...!!!!!!


Zamolio bih moderatora da odgovori gospodinu Niksa.
Avatar
Interceptor
Member
 
Postovi: 112
Pridružen/a: 10. 12. 2010. (17:33)
Lokacija: Bibinje

Re: ven 501 fly

PostPostao/la zoka » 10. 01. 2011. (19:09)

Dobro ti je nikša reka!
Avatar
zoka
Old Senior Member
 
Postovi: 1235
Pridružen/a: 11. 02. 2010. (10:38)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: MERRY FISHER 610,YAMAHA F80

Re: ven 501 fly

PostPostao/la teo_ribar » 10. 01. 2011. (19:11)

niksa je napisao/la: SAMO NAS PRESTANI MALTRETIRAT...!!!!!!


niksa pa mislin kako moreš to reć :o .......vidiš da čovik išće barku....ali nijedna mu ni po guštu......morda misli isprovocirat kojeg proizvođača da mu je pokloni :D :D :D
˝Nema veze kakav je zakon bitno je samo da ga ti i policajac koji te kontrolira tumačite na isti ili sličan način ˝ by: el passo

˝Ma nema problema ako ga zabrane (MR), važno je da kontrole ostanu iste.˝ by: ab ovo

˝Kuster , a da se prestaneš drogirat ?˝ by: Lady M
Avatar
teo_ribar
Old Senior Member
 
Postovi: 6439
Pridružen/a: 15. 12. 2008. (17:34)
Lokacija: Sušak
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adria 501...Yam 6ks 4T

Re: ven 501 fly

PostPostao/la siofor » 10. 01. 2011. (19:32)

Interceptor je napisao/la:Ven radi bodove već 30 godina i ne vidim razloga zašto prodavaci smole i materijala nebi istom ustupili materijal s odgodom plačanja jer je pouzdan partner koji je već 30 godina na tržištu.
S mjesečnom zaradom većom od 100 000 kuna ne vidim razloga zašto gubiti potencijalne kupce na ovakav naćin s kaparom od par tisuća kuna. Ako je netko 30 godina na tržištu trebao bi raspolagati s nekakvim lagerom plovila,primati narudžbe bez obzira na kaparu jer je potražnja za plovilima velika.
Svugdje u svijetu ako je potražnja velika,povećava se proizvodnja,nebi trebao biti problem još zaposliti par djelatnika i povećati proizvodnju kako bi svi bili zadovoljni.


Interceptor majstore. :thumbup: Sve potpisujen. Lipo si to reka. Svaka ti je na svon mistu, Govoriš ka sveto pismo. E,jesi mangup.
Samo nije mi jasno šta si se okomio na našeg vena. A čovjek se otvorio. Odgovara na sva moguća pitanja, i ugodna i neugodna.
:Suprise30:
Avatar
siofor
Korisnik baniran
 
Postovi: 55
Pridružen/a: 10. 12. 2010. (16:33)
Lokacija: Novi Vinidolski

Re: ven 501 fly

PostPostao/la Pape » 10. 01. 2011. (19:42)

Interceptor je napisao/la:Ven radi bodove već 30 godina i ne vidim razloga zašto prodavaci smole i materijala nebi istom ustupili materijal s odgodom plačanja jer je pouzdan partner koji je već 30 godina na tržištu.
S mjesečnom zaradom većom od 100 000 kuna ne vidim razloga zašto gubiti potencijalne kupce na ovakav naćin s kaparom od par tisuća kuna. Ako je netko 30 godina na tržištu trebao bi raspolagati s nekakvim lagerom plovila,primati narudžbe bez obzira na kaparu jer je potražnja za plovilima velika.
Svugdje u svijetu ako je potražnja velika,povećava se proizvodnja,nebi trebao biti problem još zaposliti par djelatnika i povećati proizvodnju kako bi svi bili zadovoljni.



...da kupit/unajmit još jedno ijadu kvadrata za lager, zaposlit još 10 ljudi dok ne završe recimo tvoj brod...i kad prođe trenutna navala...šta onda?!...bil ti iša onome reč...slušaj sad si završija moj brod...evo ti radna knjižica...a oni koji ti je iznajmija prostor za lager...reče..a slušaj ugovor vridi još do kraja godine...plati do kraja...pa se vidimo neke druge godine...oš ti otić Venu to riješit...bar 1/4 toga... a ebate.... aj kupit komad namještaja...evo recimo jedan posrani kauč, ili još bolje armerun za u sobu....danas kompjuterizirana kombinirka ištanca 1000 kom takvih armeruna na dan...ali teta gore u Lesnine ti lipo reče...ajte platit dole armerun (punu cijenu)...a rok isporuke van je 45 dana!...i još si sritan ka malo dite ako stvarno i dođe kad je rekla i da je sve u kompletu da ti ne fali šaka britvela...pa još platiš dostavu..do 3 kata je ka mujte...po katu ide još 25 kuna...a ka dostava je mujte...a o sastavljanju da ne pričan...kupi kužinu paš vidit šta je sastavljanje...a ne da bog da moš uzest koju skupu tipa Scavolini...pa pljuneš 30-40 tisuča kuna...(još san malo i reka)...pa kad platiš sastavljanje po suvo zlato..pa to traje danima...pa gledaš kako brača ruše sve po kući usput slažuči kuhinju...onda svi muče ko zaliveni...to je uredu...viđe mi kuhinje ebate... :thumbdown: a ovde dođeš platiš, i ni luk jia ni luk mirisa niti si koga vidija, obiđeš brod ako ti se da i dođeš po brod...sve primjedbe ne riješavaju ti se usrid tvog jedačeg prostora...

..e da, ne branin ja sad ovde Vena..on je ovde kolaterarna žrtva...upa je ovde u đavolje kolo proizvođać/kupac...i to bi se desilo bilo kojem proizvođaću da je ovde iša bilo šta se javljat....ja nisan proizvođać...gotovo uvik san na strani kupca...ali uvik san zna šta oču, šta kupujem i šta za svoje nojce tražin...al ne tražin da se neko naguzi ispred mene i s obe ruke raširi guzove zato šta ja držin trenutno u ruci koju banku više...nego ono šta je realno za te nojce dobit....

aj od mene dosta na ovu temu.... :wave:
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: ven 501 fly

PostPostao/la teo_ribar » 10. 01. 2011. (19:47)

:thumbup:
˝Nema veze kakav je zakon bitno je samo da ga ti i policajac koji te kontrolira tumačite na isti ili sličan način ˝ by: el passo

˝Ma nema problema ako ga zabrane (MR), važno je da kontrole ostanu iste.˝ by: ab ovo

˝Kuster , a da se prestaneš drogirat ?˝ by: Lady M
Avatar
teo_ribar
Old Senior Member
 
Postovi: 6439
Pridružen/a: 15. 12. 2008. (17:34)
Lokacija: Sušak
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adria 501...Yam 6ks 4T

Re: ven 501 fly

PostPostao/la Batela » 10. 01. 2011. (20:37)

siofor je napisao/la:
Interceptor je napisao/la:Ven radi bodove već 30 godina i ne vidim razloga zašto prodavaci smole i materijala nebi istom ustupili materijal s odgodom plačanja jer je pouzdan partner koji je već 30 godina na tržištu.
S mjesečnom zaradom većom od 100 000 kuna ne vidim razloga zašto gubiti potencijalne kupce na ovakav naćin s kaparom od par tisuća kuna. Ako je netko 30 godina na tržištu trebao bi raspolagati s nekakvim lagerom plovila,primati narudžbe bez obzira na kaparu jer je potražnja za plovilima velika.
Svugdje u svijetu ako je potražnja velika,povećava se proizvodnja,nebi trebao biti problem još zaposliti par djelatnika i povećati proizvodnju kako bi svi bili zadovoljni.


Interceptor majstore. :thumbup: Sve potpisujen. Lipo si to reka. Svaka ti je na svon mistu, Govoriš ka sveto pismo. E,jesi mangup.
Samo nije mi jasno šta si se okomio na našeg vena. A čovjek se otvorio. Odgovara na sva moguća pitanja, i ugodna i neugodna.
:Suprise30:


:thumbdown: :thumbdown: Ma da niste vas dva u kojoj proizvodnji plovila pa da van mozda ne smeta ovi popust koi nudi Ven :?: :think:
Avatar
Batela
New Entry
 
Postovi: 55
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (20:32)
Lokacija: Split
Lokacija: Split
Tip plovila: Plovid 299

Re: ven 501 fly

PostPostao/la slot » 10. 01. 2011. (21:00)

Pape je napisao/la:
Interceptor je napisao/la:Ven radi bodove već 30 godina i ne vidim razloga zašto prodavaci smole i materijala nebi istom ustupili materijal s odgodom plačanja jer je pouzdan partner koji je već 30 godina na tržištu.
S mjesečnom zaradom većom od 100 000 kuna ne vidim razloga zašto gubiti potencijalne kupce na ovakav naćin s kaparom od par tisuća kuna. Ako je netko 30 godina na tržištu trebao bi raspolagati s nekakvim lagerom plovila,primati narudžbe bez obzira na kaparu jer je potražnja za plovilima velika.
Svugdje u svijetu ako je potražnja velika,povećava se proizvodnja,nebi trebao biti problem još zaposliti par djelatnika i povećati proizvodnju kako bi svi bili zadovoljni.



...da kupit/unajmit još jedno ijadu kvadrata za lager, zaposlit još 10 ljudi dok ne završe recimo tvoj brod...i kad prođe trenutna navala...šta onda?!...bil ti iša onome reč...slušaj sad si završija moj brod...evo ti radna knjižica...a oni koji ti je iznajmija prostor za lager...reče..a slušaj ugovor vridi još do kraja godine...plati do kraja...pa se vidimo neke druge godine...oš ti otić Venu to riješit...bar 1/4 toga... a ebate.... aj kupit komad namještaja...evo recimo jedan posrani kauč, ili još bolje armerun za u sobu....danas kompjuterizirana kombinirka ištanca 1000 kom takvih armeruna na dan...ali teta gore u Lesnine ti lipo reče...ajte platit dole armerun (punu cijenu)...a rok isporuke van je 45 dana!...i još si sritan ka malo dite ako stvarno i dođe kad je rekla i da je sve u kompletu da ti ne fali šaka britvela...pa još platiš dostavu..do 3 kata je ka mujte...po katu ide još 25 kuna...a ka dostava je mujte...a o sastavljanju da ne pričan...kupi kužinu paš vidit šta je sastavljanje...a ne da bog da moš uzest koju skupu tipa Scavolini...pa pljuneš 30-40 tisuča kuna...(još san malo i reka)...pa kad platiš sastavljanje po suvo zlato..pa to traje danima...pa gledaš kako brača ruše sve po kući usput slažuči kuhinju...onda svi muče ko zaliveni...to je uredu...viđe mi kuhinje ebate... :thumbdown: a ovde dođeš platiš, i ni luk jia ni luk mirisa niti si koga vidija, obiđeš brod ako ti se da i dođeš po brod...sve primjedbe ne riješavaju ti se usrid tvog jedačeg prostora...

..e da, ne branin ja sad ovde Vena..on je ovde kolaterarna žrtva...upa je ovde u đavolje kolo proizvođać/kupac...i to bi se desilo bilo kojem proizvođaću da je ovde iša bilo šta se javljat....ja nisan proizvođać...gotovo uvik san na strani kupca...ali uvik san zna šta oču, šta kupujem i šta za svoje nojce tražin...al ne tražin da se neko naguzi ispred mene i s obe ruke raširi guzove zato šta ja držin trenutno u ruci koju banku više...nego ono šta je realno za te nojce dobit....

aj od mene dosta na ovu temu.... :wave:


pape lud si što gradi :thumbup: ...ma reka si baš onako kako je....i moji su lani u dalmostana uplatili skoro 40 000kn za kompletnu kuhinju i proša je rok isporuke i bili su sritni kad je stigla a rok je bija možda lažem negdi 2 ili 3 miseca...
mislim da svatko tko daje kaparu za svoj brod bez obzira koliko stajala mora biti sritan da se sa tim novcem radi njegov brod..ja sam bio spreman platiti 70% iznosa broda,
voda je gradu podarila ime
Avatar
slot
Old Senior Member
 
Postovi: 4385
Pridružen/a: 14. 10. 2010. (20:08)
Lokacija: šibensko kninska županija -VODICE
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Naval 19 Yamaha 40/60

Pošto kilo?

PostPostao/la slot » 11. 01. 2011. (13:33)

riberer je napisao/la:
Mali Dabar je napisao/la:Koja je ovo diktatura...............pa nitko ne može izniti svoje mišljenje...............
Presretac i Sifor imaju svoje stavove ,slagali se vi s njima ili ne......iznesite svoje argumente............oni su svoje napisali ...........ovakvi odgovori tipa Nikša,Batela................pa vama triba satrat sve druge koji ne razmišljaju kao vi.
Ovakva rasprava ne koristi nikome na forumu ni vama ni Venu,kojeg svi tetošite.
Za oglase i marketing plovila postoje oglašivaci,ali to treba platiti...........jedino se na ovom forumu može besplatno reklamirati da mile volje. :thumbdown:


Stavove? Argumente?

Imaju neka pitanja, a ništa drugo na forumu nisu napisali, a stav im je da bi bilo najbolje da se o ovom proizvođaču (ako se ne varam, jedinom koji se je predstavio imenom i prezimenom) uopće ne govori.
Ja inače obožavam ljude koji se prave nevješti, pa postavljaju naizgled naivna pitanja o nečemu o čemu su jako dobro obaviješteni i to u sektoru kojega jako dobro poznaju iz vlastitog iskustva i u kojemu i sami rade. Mogli bi nam sigurno dati konstruktivne i argumentirane odgovore, ali im to nije cilj, pa niti ne znam što traže ovdje na forumu ... ili znam?
Sve ima svoje granice, mislim pritom djelomično i na tebe Dabre, pa ako je neko pitanje postavljeno i nije na njega odgovoreno, trebalo bi znati i kada je došlo vrijeme da se prestane sa njihovim neprestanim ponavljanjem i raznoraznim "duhovitostima" na temu i izvan teme, koja, ako nikoga drugog, smetaju mene samoga, jer nisu ništa drugo nego mrcvarenje foruma i forumaša. I mene ;)

To se zove osjećaj za mjeru.



Reklame ... o tome se na forumu nitko ne treba brinuti, samo je na meni da o tome odlučujem i gdje je granica. Dakle uzalud vam trud i kome ove i ovakve teme smetaju neka ih ne čita. Mislim da jasnije rečeno od ovoga ...

Vidim da me tamo negdje proziva Interceptor da odgovorim umjesto njega ... isto "duhovito", no imam osjećaj da ubrzo neću imati za koga odgovarati :mrgreen:


Upozoravam slota i Vena da više koriste mobitel, a manje forum za njihove dogovore! I to je osjećaj za mjeru.


ispričavam se :thumbup: tija san uštediti 30 lipa ...dogovorili smo se maloprije :wave: ...uživajte mi danas ,čujemo se večeras
voda je gradu podarila ime
Avatar
slot
Old Senior Member
 
Postovi: 4385
Pridružen/a: 14. 10. 2010. (20:08)
Lokacija: šibensko kninska županija -VODICE
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Naval 19 Yamaha 40/60

PrethodnaSljedeća

Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 3 gostiju.