Oprema za plovila domaće proizvodnje !

Sve ostalo što ne pripada niti jednoj gore navedenoj kategoriji

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Oprema za plovila domaće proizvodnje !

PostPostao/la Anima » 17. 12. 2010. (14:38)

malibrod je napisao/la:Bokobrani "Bilaboja" su kao i svih ostalih proizvođača,ima ih za kupiti u npr. u Marinastores butigama sigurno,a drugdje ne znam...(jedino što bi trebalo npr. na sve bijele bokobrane bez obzira na proizvođača staviti košuljicu od tekstila)


Ni slucajno nemojte oblacit pajete u krpu(tekstil) bez obzira bile ili plave.Učestalim trljanjem skida se gelcoat (izmatira ga).
A to šta bili pajeti malo pocrne jbg.Puno lakše ih je oprat svake godine nego sanirat oštečenja gelcoata.
Avatar
Anima
Member
 
Postovi: 145
Pridružen/a: 28. 04. 2010. (17:20)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: MF695

Re: Oprema za plovila domaće proizvodnje !

PostPostao/la žbirac » 17. 12. 2010. (17:21)

udica je napisao/la:
madi je napisao/la:Bokobrani, bove, plutače, sidrene bove, plažne ograde - Šolta, http://www.bilaboja.hr/hr/index.php, imali tko iskustva s njima.



...iman ja :thumbup: kupija san ovog prolića 6+brk bokobrani i proša jako povoljno, s čovikom se dogovorija i sačeka ga u luci kad se vratija s trajektom iz Rogača, nisu baš visoko kvalitetni ko neki strani ali su super povoljni u odnosu na strane "Kupujmo Hrvatsko" :thumbup: ....svaki će trajat 2 godine :!: .....eto uštedija san za Led lampu za lignje u odnosu na konkurentne strane bokobrane ! :thumbup:



Ove bokobrane otkupljuju grci (i ostali), udre svoj pečat i vrate u hrvatsku po duploj cijeni.
Jedini način da se izbjegnu greške je steći iskustvo. Jedini način da se stekne iskusvo
je praviti greške.
Avatar
žbirac
Senior Member
 
Postovi: 558
Pridružen/a: 06. 07. 2010. (12:36)
Lokacija: Split
Tip plovila: plasticna pasara

Re: Oprema za plovila domaće proizvodnje !

PostPostao/la slot » 10. 02. 2011. (21:33)

dragi moji forumaši mene zanima sljedeče:o kakvim je posudama to jest kabliću riječ,koje veličine i litraže

-posuda za prikupljanje krutih tvari
-posuda za prikupljanje otpadnog ulja
-kablić s ispolcem
ako se može malo opisati da nebi kupija maštel od 2 mire :lol:
voda je gradu podarila ime
Avatar
slot
Old Senior Member
 
Postovi: 4385
Pridružen/a: 14. 10. 2010. (20:08)
Lokacija: šibensko kninska županija -VODICE
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Naval 19 Yamaha 40/60

Re: Oprema za plovila domaće proizvodnje !

PostPostao/la lupis » 11. 02. 2011. (08:19)

radi se o kantama Ininog ulja raznog kapaciteta i o plastičnoj boci s ručkom nekog deterđenta ili omekšiača....,to sigurno imaš negdi po kući...,šparaj kune,trebat će...
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10390
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Oprema za plovila domaće proizvodnje !

PostPostao/la emils » 11. 02. 2011. (08:25)

-posuda za prikupljanje krutih tvari - škovaca
-posuda za prikupljanje otpadnog ulja - kanta jupola (dobra i za prikupljanje liganja i ribe)
-kablić s ispolcem - ista ona kanta jupola i šešula

A u biti ta kanta od jupola ti pokriva sve tri stavke, samo još šešulu nabavi ako nemaš
Avatar
emils
Moderator
 
Postovi: 3542
Pridružen/a: 15. 09. 2008. (12:32)
Lokacija: Pariz, Francuska
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Bez plovila

Re: Oprema za plovila domaće proizvodnje !

PostPostao/la slot » 11. 02. 2011. (12:26)

fala lupis i emils :thumbup: ...a šparati triba,več se dosta toga nakotilo :lol: ...uglavnom kanta od jupola je spremna,
i jednu manju ču ili kupiti ili uzeti od kuće samo da dođe brod tako da znam dimenzije da mi se ne vuče po brodu,spušvu san jutros kupija,jedan jar deterđent,vriče za smeće i još bi trebalo neku prikladnu škovacu :thumbup: ...eto još čekan da me ven nazove i da napokon više zaplovim,postajem ljubomoran na svaki dan koji je lipi i sunčan :thumbup:
voda je gradu podarila ime
Avatar
slot
Old Senior Member
 
Postovi: 4385
Pridružen/a: 14. 10. 2010. (20:08)
Lokacija: šibensko kninska županija -VODICE
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Naval 19 Yamaha 40/60

Prethodna

Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.